אודות

חושבים לפתח מוצר מזון?
לשדרג מוצר מזון?
לייבא/לייצא מזון?
לתכנן קווי ייצור סדרתי?
איכות ובטיחות מזון במפעלים, הכנה להסמכה?
לפנות לרשות לחדשנות או למשקיעים לסיוע?

פרוסולב - טכנולוגיה וחדשנות מהמעבדות ועד פס הייצור בעולם המזון.

נבחרת מהשורה הראשונה

הייעוד של מהנדסי וטכנולוגי מזון בכירים, שפים מומחי קולינריה, מומחי תקינה ורגולציה למזון , מומחי אריזה, יועצי שיווק ומיתוג של פרוסולב, עם ניסיון של עשרות שנים והצלחות מוכחות במאות חברות ומותגי מזון להוביל ולהנהיג אתכם, בשותפות מלאה להשגת כל היעדים שהוגדרו בבריף!

האתגר מזון מרגש, מתחדש, מלהיב

אנחנו כאן מהנדסי וטכנולוגי מזון, שפים מומחי קולינריה, מומחי רגולציה ועוד,  בשבילכם, להפוך רעיון קונספטואלי של יזמים, למזון חוויתי ומבוקש. לקחת מוצר מזון קיים להפוך אותו לעדכני ונחשק, לתת למושג פוד טק ביטוי. אצלנו המזון לא נועד רק להעניק שובע אלה לרגש, לחדש, להלהיב!

יצירתיות, תעוזה להט

האתגר והכיף שלנו להיות המפתחים והמשדרגים של  הדור הבא במוצרי מזון שאנשים אוהבים. להפוך מוצרי מזון למותגים נחשקים, לפעול ביצירתיות, תעוזה, להט ואכפתיות בכל פרויקט מקטן ועד ענק.

קדמת הטכנולוגיה

לפעול מתוך שליחות, להטמיע תהליכים טכנולוגיים מתקדמים בתעשיית המזון, לשפר את המזון, ליצור תחליפי מזון איכותיים, להעניק השראה ולהעשיר את חיי הצרכן בארץ ובעולם.

One Stop Shop

להיות הטובים ביותר, בכל זמן נתון ,השירות הוא 360 מעלות של "one stop shop", כל הפתרונות המתקדמים, המקצועיים והיצירתיים, מגוון שירותים הכול תחת קורת גג אחת בו אנו מלווים את התהליך משלב הרעיון הייחודי של יזם או סטרטאפ food-tech, ועד שהמוצר יגיע למדף למכירה קמעונאית, מוסדית או כחומר-גלם לתעשייה.

מכון המזון הלאומי – זוכי מכרז הקמת וניהול מקצועי של מכון המזון הלאומי יחד עם קבוצת אבנון, שיוקם במכללת תל-חי בקרוב.

ההון האנושי עושה את ההבדל

הכול תחת קורת גג אחת זה אומר שההון האנושי עושה את ההבדל. ניהול מנוסה של תהליכים במתודולוגיה שנבנתה בניסיון של עשרות פרויקטים. אתם במרכז ומולכם מנהל פרויקט שמרכז את המענה המקצועי מצוות מומחי פרוסולב.

קשת השירותים שלנו

תכנון ופיתוח מוצרי מזון ותוספי תזונה –  מהקונספט הרעיוני דרך טכנולוגיה עד למדף עבור יצרנים, סטרט-אפים ויזמים (בעלי רעיונות), רישיון יצרן ותכנון מפעלים – תכנון מפעלים וקווי ייצור סדרתיים, מסעדות, מרלו"גים והגשה למשרד הבריאות, ייבוא ייצוא ורגולציה – אישורי יבוא מזון, הכנת תוויות וסימון מוצר בהתאם לכללי התקינה, יצוא – התאמה לדרישות מדינות היעד, פוד-טק ועתידנות – בדיקת נאותות, הכווונה ליישום חו"ג, שותפות במרגלית סטרט-אפ סיטי.

רשות לחדשנות ופטנטים – ליווי והגשה למסלולים המגוונים של הרשות החדשנות, ייעוץ וניסוח עבור פטנטים, תקני איכות ובטיחות מזון – הכנה להסמכה וליווי מפעלים לתקני ISO, HACCP,BRC,GMP, קולינריה,  שפים מומחים – ייעוץ קולינארי לפיתוח ושיפור מוצרים, עבור מפעלים, מסעדות, קייטרינג וסטרט-אפים, שיפור מוצרי מזון – שיפור מוצרים קיימים, חיי מדף, טכנולוגיות אריזה. חוו"ד עד מומחה – חוו"ד מקצועית לתביעות ביטוח, בוררויות ועוד.
תוספי תזונה – כל היתרונות והפתרונות בתחום תוספי תזונה

ליצרנים, יבואנים, יצואנים, מסעדנים – ליווי שיווק מיתוג והגדלת מכירות בתחום המזון.

שותפים למרכז הפודטק הבינלאומי בגליל

חברת פרוסולב שותפים אסטרטגיים לחזון של אראל מרגלית, מייסד קרן JVP, שהקים את מרגלית סטרט אפ סיטי גליל, מרכז הפודטק הבינלאומי בגליל. המרכז מהווה מנוע צמיחה אדיר לכלכלה בישראל. מרכז הפודטק החדשני שנחנך בחודש ספטמבר 2021 שם לו למטרה לתת פתרונות לבעיות האסטרטגיות של העולם, בהן חקלאות חכמה, התחממות כדור הארץ, רעב עולמי והצורך במזון בריא.

Margalit Startup City Galil הינו בית לשיתוף פעולה ושיתוף בידע בין אוניברסיטאות, מכוני מחקר ידועים, סטארטאפים ועוד. כמוכן חשיפה ותמיכה של קרנות השקעה מקומיות ובינלאומיות, אקסלרטור, מומחים מקצועיים רלוונטיים כגון: עו"ד, רו"ח, מהנדסי וטכנולוגי מזון (חברת פרוסולב) ועוד. בנוסף גם מרכז לסדנאות לצעירי הגליל התחתון והעליון על מנת שיקבלו כלים להפוך ליזמים בינלאומיים וילמדו במסלולים עם עתיד של יזמות, טכנולוגיה וחדשנות